Farnborough OBG FC
AC Wilgar
AC Wilgar
Club Shop
Club Shop

Upcoming Fixtures

Home games in black.

To view match details run your cursor over the fixture. Then click on the venue for a map.

First XIReservesThird XIFourth XISunday XISunday Res.VetsSenior VetsU12 Colts
Saturday February 1 / Sunday February 2
Bromleians
(H) 2:45pm
Bexley Reserves
(A) 2:45pm
Eltham Town
(A) 1:30pm
Erith & Belvedere Reserves
(H) 1:30pm
FC Bickley
(H) 10:30am
Hatcham Beckenham Manor
(A) 10:30am
Baltic Vets
(A) 10:30am
Sanco Super Vets
(H) 10:30am
Lewisham Borough Cobras
(A) tbc
Saturday February 8 / Sunday February 9
Thanet United
(H) 2:15pm
Meridian Sports
(A) 2:45pm
Welling Park Reserves
(H) 2:00pm
To be advised
Portland
(A) 10:30am
Woolwich Arsenal
(H) 10:30am
Riverside Wanderers
(A) 10:30am
Catford Wanderers Vets
(H) 10:30am

Wednesday February 12





Sporting Club Calcio
(A) 7:45pm



Saturday February 15 / Sunday February 16
Stansfeld O&B Club
(H) 2:45pm
Greenways Aces
(A) 2:45pm
Agenda
(H) 2:00pm
Crofton Albion
(A) 2:00pm
Vista
(H) 10:30am
Baypoint
(A) 10:30am
To be advised
(A) 10:30am
West Farleigh Vets
(H) 10:30am

Saturday February 22 / Sunday February 23
Bromleians
(A) 2:45pm
Halstead United
(H) 2:45pm
West Farleigh Res.
(A) 1:30pm
Eltham Eagles
(H) 2:00pm
Metro Massive
(H) 10:30am
Club Langley
(A) 10:30am
John Roan Vets
(A) 10:30am
Santos Vets
(H) 10:30am

Saturday February 29 / Sunday March 1
Tudor Sports
(H) 2:45pm
Metrogas Reserves
(A) 2:45pm
Red Velvet
(A) 2:00pm
Slade Green Knights
(H) 2:00pm
Hatcham
(A) 10:30am
Red Velvet
(A) 10:30am
Toby Vets
(A) 10:30am
Lads of the Village Super Vets
(H) 10:30am

Saturday March 7 / Sunday March 8




Jam (Plumstead Cup, if we win in round 2)
(H) 10:30am
Bexley United
(A) 10:30am
Riverside Wanderers
(H) 10:30am
Reigate Priory Vets
(A) 10:30am

Saturday March 14 / Sunday March 15




SE Dons
(H) 10:30am
Beckenham Rovers
(A) 10:30am
Sanatogen Vets
(A) 10:30am
Glendale Vets
(H) 10:30am

Saturday March 21 / Sunday March 22




Vista
(A) 10:30am
Blendon
(H) 10:30am
No fixture
Catford Wanderers Vets
(A) 11:00am

Saturday March 28 / Sunday March 29




Roca Seniors
(A) 10:30am
Eden Park Rangers
(H) 10:30am
Bird in Hand Vets
(H) 10:30am
Baltic Vets
(H) 10:30am

Saturday April 4 / Sunday April 5




Lullingstone
(A) 10:30am
Red Velvet
(H) 10:30am
Metrogas Vets
(H) 10:30am
Avery Hill Vets
(A) 10:30am

Saturday April 11 / Sunday April 12




To be advised
Groundhoppers 95
(H) 10:30am
No fixture
Riverside Wanderers
(A) 10:30am

Saturday April 18 / Sunday April 19




To be advised
Club Langley
(H) 10:30am
Farleigh Vets
(H) 10:30am
Sanatogen Vets
(A) 10:30am

First XIReservesThird XIFourth XI
Saturday February 1
Bromleians
2:45pm
Bexley Reserves
2:45pm
Eltham Town
1:30pm
Erith & Belvedere Reserves
1:30pm
Saturday February 8
Thanet United
2:15pm
Meridian Sports
2:45pm
Welling Park Reserves
2:00pm
To be advised
Saturday February 15
Stansfeld O&B Club
2:45pm
Greenways Aces
2:45pm
Agenda
2:00pm
Crofton Albion
2:00pm
Saturday February 22
Bromleians
2:45pm
Halstead United
2:45pm
West Farleigh Res.
1:30pm
Eltham Eagles
2:00pm
Saturday February 29
Tudor Sports
2:45pm
Metrogas Reserves
2:45pm
Red Velvet
2:00pm
Slade Green Knights
2:00pm
Saturday March 7




Sunday XISunday Res.VetsSenior VetsU12 Colts
Sunday February 2
FC Bickley
10:30am
Hatcham Beckenham Manor
10:30am
Baltic Vets
10:30am
Sanco Super Vets
10:30am
Lewisham Borough Cobras
tbc
Sunday February 9
Portland
10:30am
Woolwich Arsenal
10:30am
Riverside Wanderers
10:30am
Catford Wanderers Vets
10:30am

Sunday February 16
Vista
10:30am
Baypoint
10:30am
To be advised
10:30am
West Farleigh Vets
10:30am

Sunday February 23
Metro Massive
10:30am
Club Langley
10:30am
John Roan Vets
10:30am
Santos Vets
10:30am

Sunday March 1
Hatcham
10:30am
Red Velvet
10:30am
Toby Vets
10:30am
Lads of the Village Super Vets
10:30am

Sunday March 8
Jam (Plumstead Cup, if we win in round 2)
10:30am
Bexley United
10:30am
Riverside Wanderers
10:30am
Reigate Priory Vets
10:30am